Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Komunikat Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w związku z rozliczaniem umówuł
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Komunikat Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w związku z rozliczaniem umów
Szanowni Państwo, W związku z komunikatem Dyrektora Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w sprawie koronawirusa oraz prośbą o wstrzymanie wszelkich działań grupowych oraz przeniesienie działań indywidualnych do systemu on-line, pragniemy poinformować, że dodatkowych informacji na ten temat udziela Pani Katarzyna Sollich. Mailowo: katarzyna.sollich@kbpn.gov.pl oraz telefonicznie: 793 66 00 63, codziennie w godzinach pracy Biura.

Szanowni Państwo,
 
W związku z komunikatem Dyrektora Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w sprawie koronawirusa oraz prośbą o wstrzymanie wszelkich działań grupowych oraz przeniesienie działań indywidualnych do systemu on-line, pragniemy poinformować, że dodatkowych informacji na ten temat udziela Pani Katarzyna Sollich. Mailowo: katarzyna.sollich@kbpn.gov.pl oraz telefonicznie: 793 66 00 63, codziennie w godzinach pracy Biura.
 
 
Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii