Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Publikacja "E-uzależnienia. Teoria, profilaktyka, terapia"
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Publikacja "E-uzależnienia. Teoria, profilaktyka, terapia"
Fundacja Praesterno zaprasza do składania zamówień na bezpłatną książkę autorstwa dr Magdaleny Rowickiej pt. "E-uzależnienia. Teoria, profilaktyka, terapia".

Publikacja zawiera przegląd dostępnej wiedzy związanej  z tzw. uzależnieniami od nowych technologii m.in. od Internetu, gier komputerowych i internetowych oraz telefonów komórkowych. Autorka dokonuje szerokiego przeglądu koncepcji poszczególnych zaburzeń a także prezentuje, uznane za skuteczne, strategie w odniesieniu zarówno do profilaktyki jak i terapii. Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla organizacji pozarządowych i innych instytucji, które prowadzą działania w zakresie rozwiazywania problemów związanych z uzależnieniami behawioralnymi. Do składania zamówień zapraszamy także biblioteki.

Zarówno publikacja, jak i wysyłka są bezpłatne, ponieważ zostały dofinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia oraz środków własnych Fundacji Praesterno.

Zamówienia prosimy składać na stronie: https://publikacje.praesterno.pl

Wysyłka będzie prowadzona do wyczerpania nakładu książki.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii