Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / www.programfred.pl
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Program FreD goes net – nowa odsłona interaktywnej strony internetowej www.programfred.pl
Zespół działu Profilaktyki i Edukacji Publicznej KBPN z przyjemnością informuje o nowej odsłonie strony internetowej dotyczącej programu wczesnej interwencji FreD goes net.

 www.programfred.pl


Strona skierowana jest szczególnie do trzech grup adresatów: odbiorców programu, instytucji współpracujących oraz realizatorów programu.


Na stronie znajdziemy listę placówek realizujących program, a także informacje dotyczące programu: kto jest jego bezpośrednim adresatem i w jakich okolicznościach może się zgłosić; jak przebiega realizacja programu; w jaki sposób można podjąć współpracę z realizatorami czy skierować do programu oraz kto i wedle jakich standardów może program realizować.

Dzięki aktywności osób zaangażowanych w realizację Programu FreD goes net, na stronie znajdziemy również informacje o instytucjach i organizacjach, które wspierają finansowo program na swoim terytorium, a także tych, które współpracują przy realizacji programu (np. kierowanie do programu, porozumienia). Informacje o powyższych prosimy przesyłać przy pomocy formularza kontaktowego.

Zachęcamy przeszkolonych realizatorów do weryfikacji danych teleadresowych umieszczonych w zakładce PLACÓWKI (lista zostanie zaktualizowana, pozostaną na niej wyłącznie aktywni realizatorzy)

Zachęcamy również przeszkolonych realizatorów do rejestrowania się (zakładka Realizatorzy | zarejestruj się). Strona po zalogowaniu oferuje takie funkcjonalności jak: wymiana plików przydatnych w realizacji programu oraz forum do wymiany doświadczeń między realizatorami.

 

Zachęcamy wszystkich do:

promocji strony www.programfred.pl (logo FreD) oraz filmu promującego program i filmów edukacyjno-informacyjnych 

polubienia naszego profilu www.facebook.com/KrajoweBiuro

oraz do śledzenia naszego kanału YouTube www.youtube.com/user/KBdsPNtv

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii