Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / KCPU zaprasza na szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocy
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
KCPU zaprasza na szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocy
W dniach 27-28 września 2022r. Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom organizuje szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym i przemocą.

 

Szkolenie adresowane jest do osób bezpośrednio pracujących z dziećmi m.in. w świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach i innych placówkach oferujących pomoc dzieciom. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. specyfiki funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym, portretu dziecka krzywdzonego, konsekwencji doznawania przemocy, zasad interwencji w sytuacji podejrzenia przemocy wobec dziecka, w tym realizacji procedury "Niebieskie Karty" (TUTAJ PROGRAM).

Zapraszamy do udziału w szkoleniu. Warunkiem zakwalifikowania jest przesłanie do 15 września br. do godz. 15.00 na adres: katarzyna.michalska@kcpu.gov.pl  wypełnionego formularza zgłoszeniowego (TUTAJ FORMULARZ)

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z linkiem do szkolenia. Szkolenie odbywać się będzie w formule online (zoom) i jest w pełni finansowane przez KCPU.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Michalską tel. 22/2506357, mail: katarzyna.michalska@kcpu.gov.pl

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii