Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Kampanie / Aktualne kampanie / Dopalacze mogą Cię wypalić - Poznaj Fakty
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
DOPALACZE MOGĄ CIĘ WYPALIĆ - POZNAJ FAKTY
Dopalacze to nowe zjawisko na scenie substancji psychoaktywnych w Polsce. Sprawa dopalaczy stała się głośna w sierpniu 2008 roku, gdy w Łodzi utworzono pierwszy sklep sprzedający nieobecne dotąd na polskim rynku substancje chemiczne o działaniu psychoaktywnym. Zdaniem ekspertów zażywanie dopalaczy może powodować niekorzystne skutki zarówno społeczne, jak i zdrowotne.

"Dopalacze mogą Cię wypalić – Poznaj fakty" - pod takim hasłem Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii prowadzi akcję profilaktyczo-edukacyjną mającą uświadomić, jakie faktyczne zagrożenie dla młodych ludzi niesie używanie dopalaczy. Niniejsza strona prezentuje założenia i cele akcji oraz szereg materiałów informacyjnych. Aktualizowane są na bieżąco zarówno informacja dotycząca instytucji wspierających przesłanie przedsięwzięcia, jak i informacje o samych substancjach i roślinach wchodzących w skład dopalaczy. Zachęcamy do zapoznania się z zasobami serwisu akcji dostępnymi w bocznym menu.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii