Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / lista osób zakwalifikowanych do egzaminu sesja JESIEŃ 2018
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
801 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Lista osób zakwalifikowanych oraz informacja dotycząca miejsca, terminu i opłaty za część pisemną egzaminu certyfikującego w sesji JESIEŃ 2018 roku

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO EGZAMINU CERTYFIKUJĄCEGO
W SESJI
JESIEŃ 2018 ROKU

LP

IMIE I NAZWISKO

ZAKRES EGZAMINU

PODMIOT SZKOLĄCY

EGZAMIN PISEMNY/USTNY

ZAKWALIFI-

KOWANIE DO EGZAMINU

1

ABRAMOWICZ-KUCZYŃSKA IWONA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

2

ADAMCEWICZ MARZENA

SPECJALISTA

TRR

TYLKO USTNY

TAK

3

ADAMCZYK-ZAGAJEWSKA JUSTYNA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

4

AUGUSTYNIAK MICHAŁ

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

5

BAŃSKOWSKA MAGDALENA

SPECJALISTA

FDO

PISEMNY I USTNY

TAK

6

BARTKOWSKA MONIKA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

7

BERKOWICZ MONIKA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

8

BERNAT BARTŁOMIEJ

INSTRUKTOR

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

9

BOCHEN EWA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

10

BODUSZEK KRZYSZTOF

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

11

BOGUCKI ŁUKASZ

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

12

BOGUSZ EWA

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

13

BRANDYS ŁUKASZ

SPECJALISTA

PFST

TYLKO USTNY

TAK

14

BRZEZIŃSKI KONRAD

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

15

BUDZEŃ WERONIKA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

WARUNKOWO

16

BUNDYRA LINDA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

17

CHILLA DANUTA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

18

CHOIŃSKA WIOLETA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

19

CHOŁOST EWELINA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

20

CIERZNIAK ANNA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

21

CZELIŃSKA SANDRA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

22

DARDZIŃSKA MONIKA

INSTRUKTOR

PFST

TYLKO USTNY

TAK

23

DĄBROWSKA MAŁGORZATA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

24

DĄBROWSKA PATRYCJA

SPECJALISTA

IPZ

TYLKO USTNY

TAK

25

DĄBROWSKI BARTOSZ

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

26

DEJEWSKI ADAM

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

27

DĘBICKA JOANNA

SPECJALISTA

FDO

PISEMNY I USTNY

WARUNKOWO

28

DOBROCHŁOP PAULINA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

WARUNKOWO

29

DREWNIAK MARCIN

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

30

DWOJACKA AGATA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

31

DYKTY EMILIA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

32

EITNER JOANNA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

33

FALKIEWICZ ANNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

34

FARBISZEWSKA-ARENT KAMILA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

35

FORMELA KATARZYNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

36

FRASZCZYŃSKI PIOTR

INSTRUKTOR

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

37

GALERA MAJA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

38

GAŁEK PIOTR

INSTRUKTOR

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

39

GAWOR MILENA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

40

GOŁĘBIEWSKA JOLANTA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

WARUNKOWO

41

GRYKA PAULINA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

42

GRZENKOWICZ MICHAŁ

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

43

HADAM KATARZYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

44

HANCZYN IZABELA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

45

IWANIUK EDYTA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

46

JAGIELSKA MAŁGORZATA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

47

JANISZEWSKA EWA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

48

JANKOWICZ SYLWIA JUSTYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

49

JANKOWSKI MARCIN

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

50

JUSZCZAK NATALIA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

51

KANIA AGNIESZKA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

52

KAWA SYLWIA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

53

KĘCIŃSKA JOANNA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

54

KILARSKI TOMASZ

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

55

KLICZKOWSKA AGNIESZKA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

56

KOBUS-TYDRYSZEWSKA AGNIESZKA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

57

KOCZOROWSKA ILONA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

58

KOŁODZIEJ WOJCIECH

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

59

KOPACZ HONORATA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

60

KOPIŃSKA-ULERYCH AGATA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

61

KORCZYŃSKA JOANNA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

62

KOWAL MARZENA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

63

KOWALSKA-PRZYBYLSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

WARUNKOWO

64

KOZIOŁ KATARZYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

65

KRJCER MAŁGORZATA

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

66

KRUK GRZEGORZ

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

67

KRUPA ERNEST

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

68

KRUPA JUSTYNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

69

KUCHARZEWSKI FILIP

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

70

KUCZEK KRZYSZTOF

SPECJALISTA

FDO

PISEMNY I USTNY

TAK

71

KUCZEK MAGDALENA

SPECJALISTA

IPZ

TYLKO USTNY

TAK

72

KUJANEK BEATA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

73

KUJAWA LUCYNA

SPECJALISTA

PFST

TYLKO USTNY

TAK

74

LEBIATOWSKA DOROTA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

75

LEMPART ANETA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

76

LENART ADAM

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

77

LEWICKA WERONIKA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

78

LIPIŃSKA ANNA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

79

ŁĘGA MONIKA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

80

ŁOZIŃSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

81

ŁYDKA ANNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

82

MACIEJEWICZ MAGDALENA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

83

MACIEJEWSKA-HENRY MAGDALENA

SPECJALISTA

IEIT

TYLKO USTNY

TAK

84

MACIEJEWSKI RAFAŁ

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

85

MAKAL SYLWIA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

86

MALINOWSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

87

MARKIEWICZ ŁUKASZ

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

88

MAŚLAK ANDRZEJ

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

89

MAZUR DOROTA OTYLIA

SPECJALISTA

KUL

PISEMNY I USTNY

TAK

90

MIGAS MIROSŁAW

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

91

MILEWSKA ANNA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

92

MIODEK ANDRZEJ

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

93

MUSZYŃSKA ALICJA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

94

NARLOCH MONIKA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

95

NEHREBECKA KATARZYNA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

96

NOWAK JACEK

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

97

NOWAK KATARZYNA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

98

NOWAKOWSKI MARCIN

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

99

NOWOTNIK KATARZYNA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

100

OŁDYŃSKA MAGDALENA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

101

ORMICKA ALEKSANDRA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

102

ORYSIAK TOMASZ

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

103

OSAK MAREK

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

104

OZIMEK JUSTYNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

105

PACHOLCZYK ELŻBIETA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

106

PARYSEK DOMINIKA

SPECJALISTA

IEIT

TYLKO USTNY

TAK

107

PAWŁOWSKI RADOSŁAW BARTOSZ

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

108

PĘCZKOWSKA WERONIKA

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

109

PILECKA AGNIESZKA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

110

PLATA ANDRZEJ

SPECJALISTA

IEIT

TYLKO USTNY

TAK

111

PLOTA MIKOŁAJ

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

112

POMIRSKA-DIUG DAGMARA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

113

PRZYBYCIEŃ IZABELA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

114

PUCIATA DARIA

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

115

PUDLIŃSKA BEATA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

116

RÓŻAK MAGDALENA

SPECJALISTA

TRR

PISEMNY I USTNY

TAK

117

SADLIK ZBIGNIEW

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

118

SCHODNICKI MACIEJ

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

119

SEMRAU KATARZYNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

120

SERKIS PIOTR

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

121

SIEMIĄTKOWSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

122

SIKORSKA ANNA

INSTRUKTOR

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

123

SKROBOTUN-STRĄCZYŃSKA DARIA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

124

SOBAŃ MARTA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

125

STASZYŃSKA MALWINA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

126

STĘPIEŃ DYLERT MONIKA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

127

STOJEK ANNA

SPECJALISTA

FDO

PISEMNY I USTNY

TAK

128

SUCHAN MATEUSZ

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

129

SUCHECKA DARIA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

130

SZASZKIEWICZ MAGDALENA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

131

SZLACHCIANOWSKA ANNA MARIA

INSTRUKTOR

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

132

SZWAJEWSKI MIŁOSZ

SPECJALISTA

IPZ

TYLKO USTNY

TAK

133

SZWEDA JUSTYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

134

SZYDLIK MATEUSZ

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

135

SZYLIN ANDRZEJ

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

136

SZYMAŃSKI PRZEMYSŁAW

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

137

SZYMULA PAULINA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

138

ŚLASKI BARTOSZ

SPECJALISTA

IEIT

TYLKO USTNY

TAK

139

TATAREK JOANNA

SPECJALISTA

IPZ

PISEMNY I USTNY

TAK

140

TOKARSKI ŁUKASZ

SPECJALISTA

IEIT

PISEMNY I USTNY

TAK

141

TRACZ MONIKA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

142

WRÓBEL PIOTR

SPECJALISTA

PFST

TYLKO USTNY

TAK

143

WYBRAŃSKA ANA

SPECJALISTA

NATANAELUM

PISEMNY I USTNY

TAK

144

ZARZYCKA-ŻYŁA JOANNA

SPECJALISTA

PFST

PISEMNY I USTNY

TAK

145

ZIMAŁA JOANNA

SPECJALISTA

PTZN

PISEMNY I USTNY

TAK

 



INFORMACJA DOTYCZĄCA MIEJSCA I TERMINU oraz OPŁATY ZA CZĘŚĆ PISEMNĄ EGZAMINU CERTYFIKUJĄCEGO W ZAKRESIE SPECJALISTY ORAZ INSTRUKTORA TERAPII UZALEŻNIEŃ W SESJI JESIEŃ 2018

MIEJSCE I TERMIN EGZAMINU

Miejsce egzaminu:

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY, ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa, Sala A-501 Moniuszko, V piętro
recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
(22) 559 22 01
www.centrumkonferencyjne.com.pl

Termin egzaminu:

13 października 2018 roku (sobota)

Egzamin rozpocznie się o godzinie 12:00

Egzamin trwa 80 minut

Prosimy być pod salą o godzinie 11:30 w celu zarejestrowania się oraz zajęcia miejsca. Uczestnicy egzaminu powinni mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość oraz oryginał dowodu wpłaty

OPŁATA ZA EGZAMIN

1) Opłata za pisemny egzamin certyfikujący w sesji JESIEŃ 2018 roku wynosi 40 zł. Koszt części ustnej egzaminu zostanie podany bezpośrednio przez egzaminem ustnym.

2) Uczestnicy egzaminu powinni dokonać wpłaty należności za egzamin na konto Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, ul. Dereniowa 52/54, 02-776 Warszawa

nr konta: 53 1010 1010 0199 1413 9130 2000

W tytule wpłaty prosimy wpisać: „egzamin certyfikujący” oraz podać imię
i nazwisko uczestnika egzaminu.


3) Prosimy o dokonywanie wpłat najpóźniej do dnia 8 października 2018 roku włącznie.

4) Uprzejmie informujemy, że Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii nie wystawia faktur za opłatę egzaminacyjną.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii