Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / O Biurze / Kontakt
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
801 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

adres:
Dereniowa 52/54
02-776 Warszawa
tel.:
(+48) (22) 641 15 01
(+48) (22) 855 54 58
(+48) (22) 855 54 69
fax:
(+48) (22) 641 15 65
e-mail:
kbpn@kbpn.gov.pl
www:
www.kbpn.gov.pl
www.narkomania.gov.pl
 
 
 
 
Dyrektor - Piotr Jabłoński
Z-ca Dyrektora - Bogusława Bukowska
Główna Księgowa - Grażyna Tatomir-Derfla
 
 
Sekretariat
Anna Szczepańska - wew. 100
anna.szczepanska@kbpn.gov.pl

Anna Twierdziańska - wew. 101
anna.twierdzianska@kbpn.gov.pl
 
 
Zamawianie publikacji
Anna Szczepańska - wew. 100
anna.szczepanska@kbpn.gov.pl
 
 
 
Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii
Kierownik
Artur Malczewski - wew. 114
artur.malczewski@kbpn.gov.pl
  
Michał Kidawa - wew. 113
michal.kidawa@kbpn.gov.pl
  
Anna Strzelecka - wew. 124
anna.strzelecka@kbpn.gov.pl
 
 Anna Misiurek - wew. 123
anna.misiurek@kbpn.gov.pl
 
Łukasz Jędruszak - wew. 105
lukasz.jedruszak@kbpn.gov.pl
 
Magdalena Leszczyńska - wew. 110
magdalena.leszczynska@kbpn.gov.pl
 
  
Dział Profilaktyki i Edukacji Publicznej
Kierownik
Anna Radomska - wew. 108
anna.radomska@kbpn.gov.pl
  
Bartosz Kehl - wew. 116
bartosz.kehl@kbpn.gov.pl
  
Anna Poleganow - wew. 117
anna.poleganow@kbpn.gov.pl
 
Marcin Kulpiński - wew. 112
marcin.kulpinski@kbpn.gov.pl
 
 
Dział Lecznictwa i Certyfikacji
 
 Katarzyna Żylińska - wew. 119
katarzyna.zylinska@kbpn.gov.pl
 
Dawid Chojecki - wew. 109
dawid.chojecki@kbpn.gov.pl
 
 Dorota Wieczorek - wew. 118
dorota.wieczorek@kbpn.gov.pl
 
Grzegorz Tomczyk - wew. 126
grzegorz.tomczyk@kbpn.gov.pl
  
 
System Wczesnego Ostrzegania o Nowych Narkotykach
Michał Kidawa - wew. 113
michal.kidawa@kbpn.gov.pl

 Dawid Chojecki - wew. 109
dawid.chojecki@kbpn.gov.pl
 
 
Samodzielne Stanowisko ds. Obsługi Rady ds. Przeciwdziałania Narkomanii
Anna Twierdziańska - wew. 101
anna.twierdzianska@kbpn.gov.pl
 
 
Dział Finansowo - Księgowy
Edyta Rek - wew. 106
edyta.rek@kbpn.gov.pl
 
Karolina Kozłowska - wew. 106
karolina.kozlowska@kbpn.gov.pl
 
Agnieszka Klapińska - wew. 107
agnieszka.klapinska@kbpn.gov.pl
 
 
Dział Administracyjny
 
Kierownik
Anna Twierdziańska - wew. 101
anna.twierdzianska@kbpn.gov.pl
  

Administrator Systemu Sieci Teleinformatycznej
Paweł Łupina - wew. 122
pawel.lupina@kbpn.gov.pl

  
UWAGA!!
Fundusz Rozwiązywania Problemów Hazardowych oraz Dział Nadzoru Zadań Zleconych znajdują się pod innym nr telefonu:
 
telefon:
(+48) (22) 649 66 59
fax:
(+48) (22) 649 66 79

 
Fundusz Rozwiązywania Problemów Hazardowych
Kierownik
Danuta Muszyńska - wew. 101
danuta.muszynska@kbpn.gov.pl
 
Bożena Bajerowska - wew. 103
bozena.bajerowska@kbpn.gov.pl
 
Martyna Grzesiuk - wew. 104
martyna.grzesiuk@kbpn.gov.pl
 

Dział Nadzoru Zadań Zleconych
 
Małgorzata Krzewska - wew. 106
malgorzata.krzewska@kbpn.gov.pl
 
Beata Orzechowska - wew. 109
beata.orzechowska@kbpn.gov.pl
 
Beata Bielawska - wew. 107
beata.bielawska@kbpn.gov.pl
 
Ewa Kowalska - wew. 108
ewa.kowalska@kbpn.gov.pl
 
Marta Płońska - wew. 105
marta.plonska@kbpn.gov.pl
 
 
 
 
 
 
 
Strona: 1 
W górę
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii
Serwis KBPN v.20140318-1253