Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Ogłoszenie w sprawie harmonogramu wejść na egzamin ustny w sesji JESIEŃ 2017 r.
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
801 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Ogłoszenie w sprawie harmonogramu wejść na egzamin ustny w sesji JESIEŃ 2017 r.

Część ustna egzaminu odbędzie się w dniu 2 grudnia 2017 roku (sobota) w:

HOTEL SZKOLENIOWY URSYNÓW
UL. ROENTGENA 5
02-781 WARSZAWA
http://www.hotelursynow.pl/

SKŁAD KOMISJI EGZAMINACYJNYCH:

Komisja nr 1 w składzie:
Czesław Czabała - przedstawiciel Krajowego Biura (przewodniczący)
Bogusława Bukowska - przedstawicielka Krajowego Biura
Lilianna Woronowicz - przedstawicielka podmiotu szkolącego
Krzysztof Czekaj - przedstawiciel podmiotu szkolącego

Komisja nr 2 w składzie:
Iwona Niewiadomska - przedstawicielka Krajowego Biura (przewodnicząca)
Piotr Jabłoński - przedstawiciel Krajowego Biura
Elżbieta Rachowska - przedstawicielka podmiotu szkolącego
Kazimierz Jarzębski - przedstawiciel podmiotu szkolącego

HARMONOGRAM WEJŚĆ NA EGZAMIN USTNY W DNIU 2 grudnia  2017 roku:

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

ZAKRES EGZAMINU

PODMIOT

SZKOLĄCY

NR KOMISJI

GODZ.

1

BANASZAK MARIA

SPECJALISTA

IPZ

1

16.15-17.00

2

BARCZEWSKA AGNIESZKA

SPECJALISTA

IPZ

1

15.30-16.15

3

BĄK RENATA

SPECJALISTA

IEIT

2

09.00-09.45

4

BIJOK JOANNA

SPECJALISTA

PTZN

2

16.15-17.00

5

BOBROWICZ AGATA

SPECJALISTA

TRR

2

12.45-13.30

6

CHRUPEK MONIKA

SPECJALISTA

IPZ

1

13.15-14.00

7

DROBISZEWSKA ALICJA

SPECJALISTA

PFST

2

16.15-17.00

8

DURA ANITA

SPECJALISTA

IPZ

1

15.30-16.15

9

FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF

SPECJALISTA

PFST

2

09.00-09.45

10

GRABOWSKA MAŁGORZATA

SPECJALISTA

IEIT

2

14.45-15.30

11

GRZELAK PAULINA

SPECJALISTA

PFST

1

12.30-13.15

12

JANKOWSKA MARITA

SPECJALISTA

PFST

1

12.30-13.15

13

KACZKOWSKI ZDZISŁAW

SPECJALISTA

PFST

1

09.45-10.30

14

KACZMAREK-GĄSIOR AGATA

SPECJALISTA

PFST

2

15.30-16.15

15

KAŃDUŁA ALEKSANDRA

SPECJALISTA

PFST

2

15.30-16.15

16

KARNOWSKA WIOLETTA ELŻBIETA

SPECJALISTA

PFST

1

09.00-09.45

17

KAROLEWSKA IZABELA

SPECJALISTA

PFST

1

12.30-13.15

18

KAŹMIEROWSKI KRZYSZTOF

SPECJALISTA

IEIT

2

14.45-15.30

19

KOBIERSKA ANNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

14.45-15.30

20

KRYTOWSKA EWA

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

21

KUCIŃSKA KAROLINA

SPECJALISTA

IPZ

1

11.15-12.00

22

KULUS JOANNA

INSTRUKTOR

PFST

1

12.00-12.30

23

KURPISZ TADEUSZ

SPECJALISTA

PFST

2

12.45-13.30

24

KUŹNIAK-ANTOSZ ANNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

13.15-14.00

25

KWIATKOWSKA AGNIESZKA

SPECJALISTA

TRR

2

13.30-14.00

26

LESZCZYŃSKA MAGDALENA

SPECJALISTA

IPZ

1

11.15-12.00

27

LORENZ KATARZYNA

SPECJALISTA

TRR

2

10.30-11.15

28

ŁĄCKA IZABELA ANNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.45-10.30

29

MACZYŃSKI PAWEŁ

SPECJALISTA

IPZ

1

14.45-15.30

30

MENDOŃ KATARZYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

16.15-17.00

31

MOSZKOWICZ PAULINA

SPECJALISTA

PFST

2

17.00-17.45

32

NIEDŹWIADEK MONIKA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.45-10.30

33

NOWAK KATARZYNA

SPECJALISTA

IEIT

2

09.00-09.45

34

NOWOTNIK KATARZYNA

INSTRUKTOR

IPZ

1

12.00-12.30

35

OSTROWSKA PAULINA

SPECJALISTA

PFST

1

09.00-09.45

36

OSYPOWA TETIANA

SPECJALISTA

IPZ

1

13.15-14.00

37

PAZDERSKA ANNA

SPECJALISTA

TRR

2

11.15-12.00

38

PRZYBYŁA JAKUB

INSTRUKTOR

PTZN

2

12.00-12.45

39

RATKE KRZYSZTOF

SPECJALISTA

IEIT

2

17.00-17.45

40

SŁAWIŃSKA KAROLINA

SPECJALISTA

IEIT

1

10.30-11.15

41

SŁAWSKA PATRYCJA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

17.00-17.30

42

SOBUŚ KAROLINA

SPECJALISTA

IPZ

1

10.30-11.15

43

SPAŁA KRZYSZTOF

SPECJALISTA

IEIT

2

11.15-12.00

44

SPOLSKA WERONIKA

SPECJALISTA

IPZ

1

16.15-17.00

45

TOBABEN DAMIAN

SPECJALISTA

PTZN

2

15.30-16.15

46

TUŁA PAWEŁ

INSTRUKTOR

PTZN

2

12.00-12.45

47

TWIERDZIAŃSKA ANNA

SPECJALISTA

IPZ

1

11.15-12.00

48

URBAŃCZYK KATARZYNA

INSTRUKTOR

PTZN

2

12.00-12.45

49

WAJDA PAULINA DOROTA

SPECJALISTA

IPZ

1

14.45-15.30

50

WALCZAK ARLETTA

SPECJALISTA

PFST

2

09.45-10.30

51

WAŻNY JOANNA

SPECJALISTA

PFST

2

16.15-17.00

52

WERNER PAWEŁ

SPECJALISTA

PTZN

2

14.45-15.30

53

WOJSIAT JUSTYNA

SPECJALISTA

PFST

2

09.45-10.30

54

WOJTKO DARIUSZ

SPECJALISTA

IEIT

2

10.30-11.15

55

WÓJCIK RAFAŁ

SPECJALISTA

PTZN

2

12.45-13.30

56

WRÓBEL PIOTR

SPECJALISTA

PFST

1

09.00-09.45

57

ZABIELAN MAGDALENA

SPECJALISTA

IPZ

1

15.30-16.15

58

ZAKRZEWSKA JOANNA

SPECJALISTA

IEIT

2

09.45-10.30

59

ZAPAŁA EWELINA

SPECJALISTA

NATANAELUM

2

10.30-11.15

60

ZGODA JUSTYNA

SPECJALISTA

PFST

2

13.30-14.00

61

ŻUK JOANNA

SPECJALISTA

PFST

1

17.00-17.30

62

ŻYLIŃSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

IPZ

1

10.30-11.15

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii